Број на оглас: 3050095
Објавен на: 16.11.2018, 08:23
1 / 12

PEZO 207 1.4 HDI ***80 000***KM. 2006GOD.

3.800 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Mite
Богданци, Гевгелија
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEZO 207 1.4 HDI ***80 000***KM. 2006GOD. UVOZ ITALIJA 🇮🇹. PLTENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA. FULL OPREMA. 2 KLUCA.