Број на оглас: 3049947
Објавен на: 14.12.2018, 22:19
1 / 3

puska Vursan

200 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


se prodava lovecka poluaftomatska puska marka Vursan. kalibar=12mm lice za kontakt Blagoj:071-364-344