Број на оглас: 3049863
Објавен на: 01.06.2020, 10:42
1 / 1

PRODAVAM DELOVI ZA OPEL VECTRA B 1.7 DIZEL ISUZU

1 €
Марка:
Opel
Модел:
VECTRA B
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za OPEL VECTRA B 1.7 DIZEL ISUZU.Ima se sto vi treba motori,menjaci,akumulatori,haubi,branici,krila,stakla,zmigavci,farovi,alanseri,se do najmalo strafce.Voedno vrsime i otkup na istite,po ekstra cena i gi podigame so nasa vlecna sluzba KONTAKT BROJ 076 233 233