Број на оглас: 3049812
Објавен на: 22.11.2018, 22:35
1 / 11

Se prodava Htc one s

2.000 МКД
Марка:
HTC
Модел:
Htc one s
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e neverlock dual sim gi prima site karticki drzi baterija i odi so polnac moze da se prati i po kargo