Број на оглас: 3049093
Објавен на: 14.02.2019, 18:29
1 / 12

Bmw 525 tds

1 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 525tds registrirano. So zelen kartin. Kolata e domakinska i koristena za licni potrebi. Servisirana e do posledno stravche. Za povekje informacii na 078201367