Број на оглас: 3048590
Објавен на: 09.11.2018, 11:28
1 / 9

Renault Clio 2005 1.4 72 Kw

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
72 kw / 98 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Clio 2005god 1.4 72 kW benzin
Uvezeno od Svajcarija.Plateni site davacki do registracija.
Abs.Servo,Centralno,Klima,El.stakla,Al.bandazi.
Kontakt 075851396
Kontakt 075851396
Kontakt 075851396