Број на оглас: 3048439
Објавен на: 16.10.2019, 10:38
1 / 4

Se prodava kuka

По Договор Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
169 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2015
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
Plitista

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Vo naselba Plitista

 Natasa (претпријатие)