Број на оглас: 3048415
Објавен на: 06.12.2018, 14:18
1 / 7

SAMSUNG J 7

250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
J7
Боја:
Blue
Интерна меморија:
256 GB
РАМ меморија:
повеќе од 8 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SAMSUNG J7 NOV SO FISKALNA POD GARANCIJA TELEFONOT E ODLICEN
CENA:250.EU INFO NA TEL:076-597-723 ACE