Број на оглас: 3048140
Објавен на: 13.01.2019, 11:34
1 / 1

Prodavam pcenka

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Rekolta 2018.
Cena po dogovor.
Poveke Informacii na tell:
-Ljupco: 071 282 465