Број на оглас: 3048125
Објавен на: 23.05.2020, 18:10
1 / 12

Mercedes E250 BlueEfficiency Avantgarde

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 250
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E250cdi BlueEfficiency Avantgarde automatic 2010 na MK Tablici Registrirana so Z. karton, novi gumi donesena od CH na 190000km kolata e so mnogu oprema.
Info 070215254 Qerim
070215254
070215254
070215254