Број на оглас: 3048118
Објавен на: 16.05.2019, 12:27
1 / 7

BMW 520d F10 M-Paket AUTOMATIC 8G

16.500 €
Марка:
BMW
Модел:
520
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
135 kw / 184 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 520D fabricki M-PAKET kolata e kupena vo BMW Skopje ne e uvezena.
Orginalni 207000km
19 alu felni so novi gumi
Full oprema
BEZ ZAMENI
kolata moze da se vidi i proveri vo sekoe vreme
Info :070215250 Arlind
070215250
070215250