Број на оглас: 3047607
Објавен на: 18.02.2019, 11:16
1 / 2

Cisterna 3000l

1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Cisterna majevica 3000l vo ispravna sostojba