Број на оглас: 3046928
Објавен на: 21.11.2018, 13:00
1 / 12

Mercedes C350 AMG CDI V6 Blue Efficiency

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


napraven ful servis ulje filtri gurtni novi letni gumi novi zimski gumi
oprema ful AMG PAKET navigacija senzori naprd nazad step tronik f1 menjac polu kozen salon greci na sediste i mnogu druga oprema bez nikakvi zameni plateni site davacki i registriran reg do 26-10 2019
plus zelen karton
Kntakt Tel : 071 282 022