Број на оглас: 3046907
Објавен на: 17.12.2018, 15:46
1 / 1

Se prodavaat novi amortizeri za mercedes E klasa zadni

4.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E klasa
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat zasni novi amortizeri za E klasa za model okolu 2000 godina kupeni se po greska. Tel za kontakt 077531610