Број на оглас: 3046672
Објавен на: 11.04.2019, 14:01
1 / 12

Extra zacuvan kako nov velosiped!!! Itno Extra cena

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ekstra zacuvan EXTRA CENA velosiped-MTB 26bandazi i M ramot,Shimano menuvacite i kocnicite...velosibedot e vo besprekorna sostojba,se si funkcionira na velosipedot kako NOV,vidi sliki,EKST CENA !!!