Број на оглас: 3045966
Објавен на: 26.09.2020, 10:55
1 / 11

gumi гуми 215 75 15 OFF ROAD

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
215
Висина:
75
Дијаметар:
15
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber

ROADCRUZA - Comforser

повеке модели и димензии на лагер

испорака низ цела Мк за 24h


215-75-15
235-75-15
31x10.5-15

245-70-16
245-75-16