Број на оглас: 3045762
Објавен на: 16.11.2018, 08:23
1 / 12

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 6BRZ. 🇮🇹**NOVA**

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Mite
Богданци, Гевгелија
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 6 BRZINI. UVOZ ITALIJA 🇮🇹.
100 % PRVA FARBA
100% 174 000KM. ORIGINALNI.
PLATENI SITE DAVACKI DO REG.
FULL OPRMA.
2 KLUCA, NOVI GUMI, SE FUNKCIONIRA DO KOPCE.