Број на оглас: 3045694
Објавен на: 11.11.2018, 11:15
1 / 8

Keeway Matrix 50cc Registriran * EXTRA *

500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Keeway Matrix 50cc 2006 god. Registriran, servisiran so 2 kljuca i alarm. Motorceto e standard, vo solidna sostojba so mali sitni zabeleski. Vozeno e za svoi potrebi. Okolu cenata ima mala korekcija na lice mesto. Kontakt tel: 078-839-917.