Број на оглас: 3045461
Објавен на: 10.11.2018, 15:54
1 / 7

KORG T3

150 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


Sajzerot e potpolno ispraven. So dobar set za bas.