Број на оглас: 3045455
Објавен на: 10.11.2018, 13:25
1 / 6

Samsung S8 plus

375 € Цената не е фиксна 385 €
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy S8 plus
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6" инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


odlicna sostojba full paket... bez zameni