Број на оглас: 3045370
Објавен на: 14.11.2018, 08:48
1 / 12

MERCEDES S350TD

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
350
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2017
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES S350TD

Tel broj:
071810777
071810777
071810777