Број на оглас: 3045318
Објавен на: 19.03.2019, 14:58
1 / 12

PEUGEOT 307 SW 2,0 HDI 110 KS 2003 god.

2.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 307 SW 2,0 HDI 110 KS 2003 godina, so najvisoko nivo na oprema, bord kompjuter, tempomat, koza, klimatronik.
Registrirana, napraven golem servis, 4 novi gumi, stegnata I zdrava samo nadvoresni zabeleski - grebanici, bez sminkanje.