Број на оглас: 3045303
Објавен на: 19.12.2018, 16:13
1 / 7

CITROEN VISA, 1985 godina

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Visa
Година:
1985
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen Visa od 1985-ta godina, Ekstra sucavana, kako nadvoresno taka i vnatresno nitu edna lajsna ne i fali sve e fabricki na nejze. Registrirana do sredinata na 2019 godina. Dajte ponuda.
Samo seriozni kupci da mi se javuvaat!!!