Број на оглас: 3045248
Објавен на: 19.12.2018, 16:13
1 / 2

CiTROEN AMi 8

400 € Цената е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava soliden Oldtimer CITROEN AMI 8, Motorno e bez nikakva mana pali vozi, Karoseriski potrebna e restavracija.
Cenata e isklucivo za seriozni kupci!!!
Dajte ponuda