Број на оглас: 3045233
Објавен на: 14.11.2018, 15:52
1 / 3

Oldtimer LADA Special 1500, Od 1970-tite godini

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dobro socuvan oldtimer. Kolata e vo vozna sostojba redovno registrirana do 2018 godina, momentalno so istecena registracija. Dajte ponuda.