Број на оглас: 3045215
Објавен на: 19.12.2018, 16:13
1 / 11

TRABANT 601 S. Trabantot e kupen od prv sopstvenik.

1.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Други
Година:
1980
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
10 kw / 14 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Trabant 601 S, 2-Taktno 600 kubici,naj zacuvan vo MK, od prv sopstvenik nikogas ne krpen, so remontiran motor. Enterierot i vnatre celosna kako nova. Koj znae za ovie modeli nema potreba za ostanatoto da opisuvam.
Isklucivo za seriozni kupci, okolu cenata ima mal prostor samo na lice mesto!!!
Dajte ponuda.