Број на оглас: 3044973
Објавен на: 19.03.2019, 22:17
1 / 5

OPEL ZAFIRA 1,9 CDTI 120KS 7 SEDISTA COSMO

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 1,9 CDTI 120KS dobro socuvana servisirana bez mana

Info za kontakt

Zoran 078/438-510