Број на оглас: 3044756
Објавен на: 18.04.2019, 14:25
1 / 2

Za Citroen 15" Michelin alpin zimski

230 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Michelin Alpin 195x65x15 m+s vo odlicna sostojba komplet celicni 4x108 so ratkapnite i plus 16 strafovi