Број на оглас: 3044409
Објавен на: 14.11.2018, 06:58
1 / 7

Vw polo 1.4 tdi

3.550 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba