Број на оглас: 3044269
Објавен на: 22.04.2019, 11:16
1 / 8

Kia Ceed SportyWagon '10

2.900 € Цената не е фиксна 3.700 €
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd Sporty Wagon
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Kia Seed '10 1.4 benzin-plin dizna sistem mnogu mala potrosuvacka so pominati 162000 so 4novi zimski gumi nov akumulator uste pod garancija kolata e exstra moze da se vide vo sekoe vreme