Број на оглас: 3044180
Објавен на: 17.05.2020, 14:27
1 / 2

Mitsubishi galant

590 €
Марка:
Mitsubishi
Модел:
Galant
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi galant