Број на оглас: 3043978
Објавен на: 14.11.2018, 18:57
1 / 12

OPEL CORSA C 1.2 benzin 55 kw.so klima socuvana

2.100 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA C 1.2 BENZINCE MNOGU EKONOMICNA EURO 4 MOTOR-NOV UVOS OD ITALIJA..PROIZVEDENA KRAJ NA 2003 god. vo odlicna sostojba so mnogu oprema-FUL OPREMA
PLATENI KONPLETNO SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
BES ZAMENI