Број на оглас: 3043973
Објавен на: 12.11.2018, 10:57
1 / 4

Dell

10.000 МКД
Производител:
Dell
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava laptop Dell mnogu malku koristen