Број на оглас: 3043963
Објавен на: 12.11.2018, 10:57
1 / 12

Se prodava CNC masina

6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava CNC glodalka 2000 god. Mozi I zamena za kola dizel od 2004 pa nagore mozi I karavan ili pikap