Број на оглас: 3043764
Објавен на: 19.09.2020, 18:04
1 / 12

Се издава Деловен простор во строг центар

400 €
Квадратура:
68 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан пренаменет во деловен простор во градски ѕид - блокот до мост Гоце Делчев спроти Македонска Пошта во близина на Владата. Просторот е на први кат, реновиран, и досега се користеше како нотарска канцеларија. Просторот има 68м2, три одделни канцеларии, кујна, едно купатило и остава. Просторот е со вградени плакари, нови прозорци и блиндор врата. Греењето е со централно парно. Зградата има лифт. Цена 400 евра. Повеќе информации само на телефон 078 251-362