Број на оглас: 3043759
Објавен на: 30.07.2019, 11:53
1 / 4

Pecka na peleti koper koristen 1 sezona 6kw

25.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Koristena samo 3 sezoni kako nova
Odlicna od 40 do 70 kvadrati
Imav 2 no sega imam parno i nemam potreba od niv