Број на оглас: 3043605
Објавен на: 15.07.2019, 20:14
1 / 12

Tapani tapan Dobos

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Tie na slikite
12 inchi
Crn, efekt snare so
Remo rototom 12 inch
Po dogovor..
ludwig pedala speed king 1500den
Broj tel.078 884 113