Број на оглас: 3043329
Објавен на: 14.11.2018, 10:16
1 / 10

Audi a3 2.0tdi 2006god.sportback

5.400 € 5.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2.0 tdi 8 ventili