Број на оглас: 3043101
Објавен на: 14.08.2019, 23:07
1 / 3

Nokia 3300a,nokia 3410

1.200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
3300a
Боја:
Rosa
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
До 0,5 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Nokia 3300a, nokia 3410