Број на оглас: 3042954
Објавен на: 07.07.2020, 22:09
1 / 7

Gumi 17 ki

4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi 17 ki
225/45/17
235/45/17
Informacii na 070 490 692