Број на оглас: 3042895
Објавен на: 06.07.2020, 13:00
1 / 1

Плац во Љубаништа

По Договор
Квадратура:
909 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац 909м² во Љубаништа, на патот пред камповите, 650 м до езерото