Број на оглас: 3042620
Објавен на: 16.11.2018, 13:00
1 / 12

СЕ ПРОДАВА Renault Scenic

2.789 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2017
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


КОЛАТА Е ДОНЕСЕНА ОД ИТАЛИЈА НА МАКЕДОНСКИ ТАБЛИ, СО РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ ПРОВЕРКА КАЈ САКАТЕ, ПОМИНАТА РЕГИСТРАЦИЈА 1.9 DCI
KLIMA, NAVIGACIJA
TEL. ZA KONTAKT 078225945