Број на оглас: 3042512
Објавен на: 12.06.2019, 22:40
1 / 5

Audi A5 Coupe

По Договор
Марка:
Audi
Модел:
A5
Година:
2011
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A5 coupe