Број на оглас: 3042485
Објавен на: 14.11.2018, 12:09
1 / 4

Golf 1.9 TDI 105ks 77kw 6 brzini

5.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS SO 6 STEPEN MENUVAC SO NAJEKONOMICNIOT I NAJDOBRIOT MOTOR SO 6 BRZINI,SO NOVI GUMI,REGISTRIRAN DO MAJ 2018 SO ZELENA KARTA,REDOVNO SERVISIRAN BES MANA.