Број на оглас: 3042294
Објавен на: 11.02.2019, 12:08
1 / 9

STOLICI i MASI

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Вид на оглас: Се продава


Ekstra-kvalitetni koristeni stolici i masi od kuvana buka. Odlicna izrabotka.

Za poveke info javete se kaj NONE 078 370 074