Број на оглас: 3042222
Објавен на: 11.10.2018, 22:11
1 / 2

Se prodaa kazan 100 litra

500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kazan za rakija 100 litra, kiper i malku koristen za svoja potreba