Број на оглас: 3042193
Објавен на: 14.10.2018, 11:30
1 / 1

DElovi sa tiko tico motori ekstra ima sve

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avto placc sa tikovcii vinudi sekakavv vid na delovii imaa sveee