Број на оглас: 3042096
Објавен на: 26.10.2018, 16:22
1 / 12

Samsung S9 novi 2 parcinja

500 €
Марка:
Samsung
Модел:
S9
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung S9 novi 2 parcinja doneseni od shfedska...