Број на оглас: 3042036
Објавен на: 13.01.2019, 02:57
1 / 7

Lulaska

1.600 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu malku koristena detska ljulaska. Kako nova.
Kontakt telefon 075423831 Vlatko