Број на оглас: 3041983
Објавен на: 23.10.2018, 09:21
1 / 12

PASSAT 1.9 TDI 131 KS 2001G audi.pasat.bora.bolf

3.200 € Цената не е фиксна 3.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Paasat 1.9 tdi 131 ks 2001god napraven komplet servis .

Registriran di 7 mesec 2019g.

Abs
Airbag
Klimatronik
El stakla
Al bandazi so 80% gumi m-s